Лагода

Ціна: 700 грн.

Висота: 37 см

Лагода... Та, яка залагоджує будь-які справи...

Та, яка ладує...

Та, яка дає спокій і лад завжди й усюди...

Лагода стане Вашою надійною помічницею й берегинею!

Лялька - мотанка Лагода допоможе вирішити будь-які справи, будь-які проблеми, що виникають на Вашому життєвому шляху!

Вона принесе гармонію у Ваш дім, наповнить його сонячним світлом та теплом...

Лагода приносить спокій у серця... Дарує умиротворення...

Лялька - мотанка Лагода тримає у руці гроно винограду...

Виноград - це один з найдавніших сонячних символів родючості, достатку й багатства. З позиції християнства - це емблема духовного життя, порятунку і відродження... Виноград уособлює вино життя а, отже, і безсмертя... Гроно винограду символізує також гостинність і  киплячу життям молодість...

Виноград - то прадавній символ життя..!

Лагода - дбайлива господиня...

Сакральний хрест на обличчі ляльки -  мотанки Лагоди -  то символ життя...  а життя неможливе без Сонця... це споконвічний символ нашого життєдайного Світила, потужний солярний знак!.. Лялька - мотанка з таким обличчям несе в собі могутню позитивну сонячну енергетику!

У ляльки –  мотанки Лагоди  яскраві довгі коси! На Русі з давніх часів коса вважалася символом дівочої краси. Про вроду дівчини судили з її коси. Казали так: «Яка коса — така й краса», «Дівчина з косою, як трава з росою, нема коси — нема краси». Коси сплетені з трьох частин: одна частина – то людське життя, друга – то природа, третя – то символ шлюбу… В довгих косах завжди  відчувається щось таке трепетне, ніжне й прекрасне!..

У ляльки - мотанки Лагоди яскравий віночок з квітів - символ дівочої чистоти та краси, молодості і кохання...

Вінок належать до українських національних символів-оберегів.  Вінок - це своєрідний оберіг, "знахар” душі, в ньому є така чаклунська сила, що болі знімає, береже волосся... На українській землі вінок відомий здавна... На найдавніших зображеннях жінки–Богині вона у головному уборі з квітів, трав, зілля та гілля. Наші предки усвідомлювали, що «головою» вони розуміють навколишній світ і впливають на нього, тому за допомогою головних уборів і вінків прагнули захистити себе від зурочення та інших злих чар, забезпечити добробут родини.

Про найкращу оздобу дівочої голови — вінок—багато писав видатний український етнограф нашого часу Олекса Воропай: «Наші дівчата плетуть собі вінки з квітів маку, синіх волошок, білого ромен-зілля, чорнобривців та дикої рожі. У плетенні вінків нашими дівчатами досягнено не меншого мистецтва, ніж у вишиванні, тканні та мереживі. В залежності від індивідуальних здібностей, дівчата там комбінують барву і форму квітів у вінку, що вінок стає мистецьким твором і підкреслює красу дівочого обличчя». Вінок, цей своєрідний витвір мистецтва, був книгою душі дівчини: мовою квітів вона виражала свої почуття та стан душі...

Цей потужний сонячний оберіг саме для Вас!

Це справжня Берегиня роду... у всій своїй величі та красі...

Зробіть приємне й корисне собі та Вашим близьким особливим людям..!

Нехай Спокій, Лад і Злагода завжди живуть та панують у Вашій оселі, у Ваших серцях!

Для Вас і Ваших близьких!
Створено з любов'ю!
Лагода