Радана

Ціна: 790 грн.

Висота:  37 см

Радана... Та, яка завжди радісна...

Радісна порадниця...


Радана - завжди весела й радісна...

І вона хоче поділитися своєю безмежною радістю з Вами!

Адже Радана - господиня щедра! А ще й мудра!

Вона наповнить Вас безкраїм океаном радості, скарбами мудрості...

Радана стане Вашою надійною порадницею, помічницею, подругою!

Адже Радана - справжня Берегиня... і вона знає, як допомагати своєму господареві!

З нею навіть тінь смутку не торкнеться Вас, адже там, де є Радана все осяюється довкола Радістю!

Вона порадить Вам вихід з будь-якої здавалось безвихідної ситуації!

Адже в Радані - сила радості, сила мудрості!

В ній проміння світла і тепла..!


Лялька - мотанка Радана тримає у руці гроно винограду...

Виноград - це один з найдавніших сонячних символів родючості, достатку й багатства. З позиції християнства - це емблема духовного життя, порятунку і відродження... Виноград уособлює вино життя а, отже, і безсмертя... Гроно винограду символізує також гостинність і  киплячу життям молодість...

Виноград - то прадавній символ життя..!

Радана - дбайлива господиня...

Сакральний хрест на обличчі ляльки -  мотанки Радани -  то символ життя...  а життя неможливе без Сонця... це споконвічний символ нашого життєдайного Світила, потужний солярний знак!.. Лялька - мотанка з таким обличчям несе в собі могутню позитивну сонячну енергетику!

У ляльки –  мотанки Радани  яскраві довгі коси! На Русі з давніх часів коса вважалася символом дівочої краси. Про вроду дівчини судили з її коси. Казали так: «Яка коса — така й краса», «Дівчина з косою, як трава з росою, нема коси — нема краси». Коси сплетені з трьох частин: одна частина – то людське життя, друга – то природа, третя – то символ шлюбу… В довгих косах завжди  відчувається щось таке трепетне, ніжне й прекрасне!..

У ляльки - мотанки Радани яскравий віночок з квітів - символ дівочої чистоти та краси, молодості і кохання...

Вінок належать до українських національних символів-оберегів.  Вінок - це своєрідний оберіг, "знахар” душі, в ньому є така чаклунська сила, що болі знімає, береже волосся... На українській землі вінок відомий здавна... На найдавніших зображеннях жінки–Богині вона у головному уборі з квітів, трав, зілля та гілля. Наші предки усвідомлювали, що «головою» вони розуміють навколишній світ і впливають на нього, тому за допомогою головних уборів і вінків прагнули захистити себе від зурочення та інших злих чар, забезпечити добробут родини.

Про найкращу оздобу дівочої голови — вінок—багато писав видатний український етнограф нашого часу Олекса Воропай: «Наші дівчата плетуть собі вінки з квітів маку, синіх волошок, білого ромен-зілля, чорнобривців та дикої рожі. У плетенні вінків нашими дівчатами досягнено не меншого мистецтва, ніж у вишиванні, тканні та мереживі. В залежності від індивідуальних здібностей, дівчата там комбінують барву і форму квітів у вінку, що вінок стає мистецьким твором і підкреслює красу дівочого обличчя». Вінок, цей своєрідний витвір мистецтва, був книгою душі дівчини: мовою квітів вона виражала свої почуття та стан душі...

 

Цей потужний сонячний оберіг саме для Вас!

Це справжня Берегиня роду... у всій своїй величі та красі...

Для Вас та Ваших близьких особливих людей!

Нехай радість та мудрість завжди живе та панує у Вашій оселі, у Вашому серці! 
Створено з любов'ю!
Радана