Ціна: 790 грн.
Висота: 37 см
Радана... Та, яка завжди радісна...
Радісна порадниця...
Радана - завжди весела й радісна...
І вона хоче поділитися своєю безмежною радістю з Вами!
Адже Радана - господиня щедра! А ще й мудра!
Вона наповнить Вас безкраїм океаном радості, скарбами мудрості...
Радана стане Вашою надійною порадницею, помічницею, подругою!
Адже Радана - справжня Берегиня... і вона знає, як допомагати своєму господареві!
З нею навіть тінь смутку не торкнеться Вас, адже там, де є Радана все осяюється довкола Радістю!
Вона порадить Вам вихід з будь-якої здавалось безвихідної ситуації!
Адже в Радані - сила радості, сила мудрості!
В ній проміння світла і тепла..!
Лялька - мотанка Радана тримає у руці гроно винограду...
Виноград - це один з найдавніших сонячних символів родючості, достатку й багатства. З позиції християнства - це емблема духовного життя, порятунку і відродження... Виноград уособлює вино життя а, отже, і безсмертя... Гроно винограду символізує також гостинність і киплячу життям молодість...
Радана - дбайлива господиня...
Сакральний хрест на обличчі ляльки - мотанки Радани - то символ життя... а життя неможливе без Сонця... це споконвічний символ нашого життєдайного Світила, потужний солярний знак!.. Лялька - мотанка з таким обличчям несе в собі могутню позитивну сонячну енергетику!
У ляльки – мотанки Радани яскраві довгі коси! На Русі з давніх часів коса вважалася символом дівочої краси. Про вроду дівчини судили з її коси. Казали так: «Яка коса — така й краса», «Дівчина з косою, як трава з росою, нема коси — нема краси». Коси сплетені з трьох частин: одна частина – то людське життя, друга – то природа, третя – то символ шлюбу… В довгих косах завжди відчувається щось таке трепетне, ніжне й прекрасне!..
Вінок належать до українських національних символів-оберегів. Вінок - це своєрідний оберіг, "знахар” душі, в ньому є така чаклунська сила, що болі знімає, береже волосся... На українській землі вінок відомий здавна... На найдавніших зображеннях жінки–Богині вона у головному уборі з квітів, трав, зілля та гілля. Наші предки усвідомлювали, що «головою» вони розуміють навколишній світ і впливають на нього, тому за допомогою головних уборів і вінків прагнули захистити себе від зурочення та інших злих чар, забезпечити добробут родини.
Про найкращу оздобу дівочої голови — вінок—багато писав видатний український етнограф нашого часу Олекса Воропай: «Наші дівчата плетуть собі вінки з квітів маку, синіх волошок, білого ромен-зілля, чорнобривців та дикої рожі. У плетенні вінків нашими дівчатами досягнено не меншого мистецтва, ніж у вишиванні, тканні та мереживі. В залежності від індивідуальних здібностей, дівчата там комбінують барву і форму квітів у вінку, що вінок стає мистецьким твором і підкреслює красу дівочого обличчя». Вінок, цей своєрідний витвір мистецтва, був книгою душі дівчини: мовою квітів вона виражала свої почуття та стан душі...
Цей потужний сонячний оберіг саме для Вас!
Це справжня Берегиня роду... у всій своїй величі та красі...
Для Вас та Ваших близьких особливих людей!
Нехай радість та мудрість завжди живе та панує у Вашій оселі, у Вашому серці!